


838 ₴
Характеристики
| Колір | 36W | |
| Розмір (мм) | 600х600х8 | |
| кольорова температура | 6500 °K / 4000 °K | |
| Напруга в мережі | 175-260V | |
| Частота струму | 50/60Гц | |
| Потужність | 36W | |
| Ступінь захисту | IP20 | |
| Строк служби | 40000 годин | |
|
1 Рік |
Світлодіодна ультратонка панель Luxel LED 600*600 36W 6500K 3400lm (LX 600SC-36 ) - офісний світлодіодний світильник Армстронг потужністю 36 Вт, світловим потоком 3400 Лм представлений у холодному білому кольорі (6500). Яскравіший за звичайний растровий світильник на 20%, а споживання електроенергії в 2 рази менше. Завдяки своїй конструкції офісні світлодіодні світильники вбудовуються в підвісну стелю в осередок 600х600 мм. Матеріал розсіювача полістирол із текстурою – «манка».
Переваги світлодіодної ультратонкої панелі Luxel LED 600*600 36W 6500K 3400lm:
• відсутність стартерів та баластів;
• термін служби 14 років, за умови щоденної 5-ти годинної роботи;
• нешкідливість (відсутність ртуті), простота утилізації;
• максимальний світловий потік із моменту включення;
• стабільне світло у всьому діапазоні робочої напруги 220-240 В;
• відсутність мерехтіння;
• економія електроенергії у порівнянні з люмінесцентними растровими світильниками в 2 рази
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 36 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный |
| Производитель | Luxel |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 36 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Тип светильника | Врезной |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 см |
| Ширина | 600 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Luxel |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність | 36w |