

248 ₴
Характеристики
|
2,2-4М | |
| Дальність виявлення | До 6м (В діаметрі) | |
| Затримка часу | від 10 Секунд до 7 Хвилин | |
| Колір | Білий | |
| Кут виявлення | 360° | |
| Номінальне навантаження | 60W (E27) | |
| Розмір (мм) | 55,5х116,5 | |
| Напруга в мережі | 220-240В | |
| Ступінь захисту | IP 20 | |
| Гарантійний термін | 3 Роки |
Датчики руху широко використовуються у повсякденному житті. Вони легко встановлюються, мають чутливий детектор та поєднують автоматизм, зручність, безпеку та енергозбереження. Датчик реагує на рух і миттєво запускає роботу підключеного до нього пристрою автоматично визначає день ніч. Датчик має два регулятори. Перший регулює, при якому рівні освітленості датчик повинен спрацьовувати. Другим регулятором встановлюється час затримки від 10 до 7 хвилин. У датчика цоколь Е27, патрон під лампочку також Е27 з максимальною потужністю 60W. Датчик руху Luxel MS-05W дозволить заощадити на електроенергії без додаткових витрат на монтаж обладнання, що дозволяє використовувати вже готову проводку. Вам досить просто вкрутити датчик руху та лампу. Відмінне рішення для під'їздів, сходових прольотів, висвітлення входу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxel |
| Минимальное рабочее расстояние | 50 мм |
| Максимальное рабочее расстояние | 600 мм |
| Минимальная задержка контроля | 7 сек |
| Максимальная задержка контроля | 600 сек |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP20 |
| Напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дальность выявления движения: | 6 м |
| Тип датчика | Беспроводной |
| Способы установки | Настенный, Вертикальный, Горизонтальный, Внутри помещений, Потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Luxel |