


223 ₴
Характеристики
|
|
||
| Дальність виявлення | До 12м | ||
| Затримка часу | від 10 Секунд до 7 Хвилин | ||
| Колір | Білий | ||
| Кут виявлення | 180° | ||
| Номінальне навантаження | Макс 1200Вт | ||
| Потужність споживання | 0.5W | ||
| Розмір (мм) | 86,4х60,4 | ||
| Напруга в мережі | 220-240В | ||
| Ступінь захисту | IP 44 | ||
| Умови експлуатації | від - 20 °С до +40 °С | ||
| Гарантійний термін | 3 Роки |
Датчики руху широко використовуються у повсякденному житті. Вони легко встановлюються, мають чутливий детектор та поєднують автоматизм, зручність, безпеку та енергозбереження. Датчик реагує на рух і миттєво запускає роботу підключеного до нього пристрою автоматично визначає день ніч. Датчик має два регулятори. Перший регулює, при якому рівні освітленості датчик повинен спрацьовувати. Другим регулятором встановлюється час затримки від 10 до 7 хвилин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxel |
| Минимальное рабочее расстояние | 50 мм |
| Максимальное рабочее расстояние | 1000 мм |
| Минимальная задержка контроля | 10 сек |
| Максимальная задержка контроля | 420 сек |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP44 |
| Напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дальность выявления движения: | 9 м |
| Способы установки | Настенный, Вертикальный, Горизонтальный, Внутри помещений, Потолочный |
| Потребляемая мощность | 0.5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Luxel |