


481 ₴
Характеристики
| Робоча напруга | 175-265 |
| Потужність | 30W |
| Тип датчику руху | Інфрачервоний |
| Клас якості | Стандарт |
| Кут розсіювання | 120 |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір світла | Холодний білий |
| Гарантія | 2 роки |
Світлодіодний прожектор AVT - ефективне рішення для зовнішнього освітлення, яке поєднує в собі високу ефективність та економію електроенергії. Завдяки світлодіодній матриці SMD, цей прожектор забезпечує стабільне та яскраве світло, витрачаючи мінімальну кількість електроенергії.
Герметична конструкція пристрою робить його ідеальним вибором для зовнішнього підсвічування різних об'єктів: будь то культурні об'єкти, фасади будівель, рекламні конструкції, вітрини магазинів, алеї, фонтани чи паркові зони. Навіть у важких погодних умовах прожектор забезпечує надійний та стійкий до вологи захист, що робить його відмінним вибором для зовнішнього використання.
Датчик руху має гнучкі налаштування по LUX, часу та чутливості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Прожектор |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Цвет корпуса | Серый |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 30 Вт |
| Световой поток | 2400 лм |
| Вес | 500 г |
| Срок службы | 8 лет |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Потужність | 30w |
| Бренд | AVT |
| Вологозахист | IP65 |
| Гарантия | 2 года |