
1 349 ₴
Показать оптовые ценыВУЛИЧНИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ СВІТИЛЬНИК LUXEL LXSLE-50C КОНСОЛЬНОГО ТИПУ IP65 50W
Характеристики
| Гарантійний термін | 1 рік | |
| Потужність | 50W | |
| Напруга в мережі | 175/265 В | |
| Розмір (мм) |
|
|
| Світловий потік | 5500 Lm | |
| Термін служби | 40000 годин | |
| Ступінь захисту | IP 65 | |
| Тип | Консольні світильники | |
| Кут розсіювання світла | 140° | |
| Колірна температура | 6500K |
Вуличний LED світильник LXSLE-50C 50 Вт консольного типу
Застосування.
Застосовується для освітлення вулиць, шосе, промислових зон, спортивних та дитячих майданчиків, для внутрішньоквартального освітлення житлових дворів та скверів. Не обійтися без такого світильника та власникам заміських будинків та котеджів з великими присадибними ділянками.
Кріплення
Вуличний LED світильник LXSLE-50C 50 Вт консольного типу призначений для встановлення на вертикальних опорах (залізобетонних, сталевих) опорах заввишки до 6 м, із кріпленням консольного типу на трубчасту конструкцію.
Дизайн
Світильники спроектовані з урахуванням вимог до сучасного промислового дизайну, що робить його зручним до застосування у освітленні відкритих просторів, зон, де він виступає чудовим джерелом світла, що заливає. Завдяки лаконічності, застосування світильників є універсальним.
Вимоги до підключення до мережі.
Підключення світильника до мережі здійснюється відрізком кабелю, який відповідає вимогам стандарту IP65 та електротехнічним параметрам, що висуваються до виробів даного класу.
Гарантія
Продукція має офіційну гарантію 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxel |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 50 Вт |
| Световой поток | 5500 лм |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размеры | |
| Длина | 55 см |
| Высота | 7.5 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Luxel |
| Потужність | 50w |
| Вологозахист | IP65 |
| Гарантия | 2 года |