

2 162 ₴
Показать оптовые ценыСВІТЛОДІОДНИЙ СВІТИЛЬНИК LUXEL НА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЯХ З ІНФРАЧЕРВОНИМ ДАТЧИКОМ РУХУ IP65 100W (SSL-100C)
Характеристики
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Кількість світлодіодів | 80 Шт |
| Потужність | 100W |
| Напруга в мережі | 220/240 В |
| Розмір (мм) | 500х240х65 |
| Світловий потік | 5500 Lm |
| Термін служби | 40000 годин |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Консольні світильники |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Колірна температура | 6500K |
Світлодіодні вуличні світильники на сонячних батареях з інфрачервоним датчиком руху можна використовувати в тих місцях, де немає доступу до централізованої електричної мережі. Ліхтарі на сонячних батареях не вимагають проведення профілактичного обслуговування, мають пиловологозахищений плафон. Можуть використовуватися з пультом дистанційного керування для зміни режимів. Необхідно встановити світильник так, щоб він максимально освітлювався сонцем протягом дня. Увечері світильник увімкнеться автоматично на 100% яскравості і, якщо немає руху, він перейде на 15% яскравості через 20 секунд. При виявленні руху світильник вмикається на 100% яскравості знову. Через 20 секунд після закінчення руху світильник вмикається на 15% яскравості. Для повної зарядки потрібно 8-12 годин прямого сонячного світла. Час роботи до 12 годин
Потужність -100 вт
Сонячна панель - Poly-si 9V/9W
Акумулятор-3,7v/8000 ma/h
Світловий потік – 5500 lm
Колірна температура-6500К
Кут розсіювання -120
Ступінь захисту - IP65
Час зарядки – 8-12г
Час роботи – до 12г
Розмір-500х240х65
Кількість діодів - 80
Дальність виявлення15м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxel |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Консольный светильник |
| Состояние | Новое |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 100 Вт |
| Количество светодиодов | 80 шт |
| Световой поток | 5500 лм |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размеры | |
| Длина | 50 см |
| Высота | 6.5 см |
| Ширина | 24 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Потужність | 100w |
| Бренд | Luxel |
| Вологозахист | IP65 |
| Гарантия | 2 года |