

3 546 ₴
Показать оптовые ценыСВІТЛОДІОДНИЙ СВІТИЛЬНИК LUXEL НА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЯХ З МІКРОХВИЛЬОВИМ ДАТЧИКОМ РУХУ IP65 50W (SSE-50C)
Характеристики
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Кількість світлодіодів | 298 Шт |
| Потужність | 50W |
| Напруга в мережі | 220/240 В |
| Розмір (мм) | 495х210 Розмір сонячної панелі – 400х350х17 |
| Світловий потік | 3500 Lm |
| Термін служби | 40000 годин |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Вуличні світильники |
| Матеріал корпусу | Алюміній+скло |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Колірна температура | 6500K |
Світлодіодні вуличні світильники на сонячних батареях з мікрохвильовим датчиком руху можна використовувати в тих місцях, де немає доступу до централізованої електричної мережі. Ліхтарі на сонячних батареях не вимагають проведення профілактичного обслуговування, мають пиловологозахищений плафон. Можуть використовуватися з пультом дистанційного керування для зміни режимів. Необхідно встановити світильник так, щоб він максимально освітлювався сонцем протягом дня. Увечері світильник увімкнеться автоматично на 100% яскравості і, якщо немає руху, він перейде на 15% яскравості через 20 секунд. При виявленні руху світильник вмикається на 100% яскравості знову. Через 20 секунд після закінчення руху світильник вмикається на 15% яскравості. Можна увімкнути режим, коли прожектор працюватиме постійно зі 100% яскравістю, незалежно від руху. Для повного заряджання потрібно до 12 годин прямого сонячного світла. Час роботи до 12 годин
Потужність -50Вт
Сонячна панель - Poly-si 6V/18W
Акумулятор-3,2v/10000 ma/h
Світловий потік – 3500 lm
Колірна температура-6500К
Кут розсіювання -120
Ступінь захисту - IP65
Час зарядки – До 12г
Час роботи – до 12г
Розмір-495х210
Розмір сонячної панелі – 400х350х17
Кількість діодів - 298
Дальність виявлення 18-25м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luxel |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 50 Вт |
| Количество светодиодов | 298 шт |
| Световой поток | 3500 лм |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размеры | |
| Длина | 49.5 см |
| Ширина | 210 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Потужність | 50w |
| Бренд | Luxel |
| Вологозахист | IP65 |
| Гарантия | 2 года |