






Отправка с 18 мая 2026783 ₴
Показать оптовые цены|
Характеристики
Серія: |
STELLAR |
|---|---|
| Потужність: |
22 Вт |
| Енергоефективність: |
80 Лм/Вт |
| Світловий потік: |
1760 Лм |
| Повного світлового потоку до 60%: |
<0,3 с |
| Робочий діапазон напруги: |
185-260 В |
| Індекс кольоропередачі: |
≥80 |
| Кут розсіювання: |
180° |
| Колірна температура: |
4500 K |
| Частота: |
50 Гц |
| Клас захисту від струму: |
I |
| Ступінь захисту: |
IP 20 |
| Робоча температура: |
від -10 до +40 ℃ |
| Ресурс роботи світлодіодів: |
30 000 год |
| Гарантійний термін: |
2 роки |
| К-сть вмикань / вимикань (on/off): |
>30 000 |
| Пакування: |
кольорова коробка |
| Пакування: уп/кор/ящик: |
1/20 |
| Розміри, мм: |
200х200х45 |
| Матеріал корпусу: |
фарбована сталь |
| Матеріал розсіювача: |
акрил |
| Форма: |
квадрат |
| Тип: |
накладний світильник |
Світлодіодний світильник НББ STELLAR ТМ VIOLUX – це ідеальний обранець для тих, хто цінує не лише ефективність, а й комфорт в освітленні. Завдяки матеріалам, з яких він виготовлений, світильник гарантує тривалий та надійний робочий процес, а його спектр світла – абсолютну відсутність шкідливої для очей ультрафіолетової складової.
Ви можете користуватися світлодіодним світильником STELLAR як вдома, так і на вулиці, завжди будучи впевненими, що ваше освітлення буде економічним та сприятиме збереженню енергії. Світильник працює від мережі змінного струму з номінальною напругою 230В, 50Гц та придатний для використання в робочому діапазоні напруги.
Особливість STELLAR полягає в тому, що він створює рівномірне освітлення, позбавлене традиційних “яскравих плям”, які характерні для звичайних люстр. Тепер ви можете насолоджуватися природним та комфортним освітленням без надмірних відблисків та дратівливих зон підвищеної яскравості. Дозвольте собі комфорт та якість завдяки STELLAR ТМ VIOLUX.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | LED модуль |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Производитель | Violux |
| Мощность | 22 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цветовая температура | 4500K |
| Световой поток | 1760 лм |
| Тип светильника | Накладной |
| Форма | Ромб |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Высота | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Violux |
| Тип світильника | Накладний |
| Вологозахист | IP20 |
| Гарантия | 2 года |