



136 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Світильник світлодіодний Biom GL-S6 W 6Вт квадратний теплий білий, потужністю 6 Ватт призначений для основного і зонального освітлення житлових, офісних, комерційних приміщень, готелів і т.п.
Випромінює біле світло теплого спектру і має широкий кут розсіювання.
Led світильник має квадратну форму. Колір корпусу - білий. Матеріал корпусу - алюміній / скло. Розсіювач - матовий.
Монтується в вирізах в стелі або стінах.
У комплект входить виносний драйвер і кліпси для кріплення в отворі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цвет | Белый |
| Тип светильника | Врезной |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | Biom |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 100x100x40 |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Материал арматуры | Алюминий |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Матеріал плафона | Скло |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 6 W |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розмір посадковий | 80 |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 480 Lm |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | SMD |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма светильника | Квадратні |
| Тип світильника | Врізний |
| Вологозахист | IP20 |
| Гарантия | 2 года |