



3 281 ₴
Люстра світлодіодна PJ827 SAFIT 3 кольори з пультом, підходить для кімнати площею до 15 м2. З кожним включенням вимикача режими світла будуть послідовно змінюватися: теплий, холодний, нейтральний.
Оживіть свій простір із цією сучасною і стильною світлодіодною люстрою, яка миттєво привертає увагу своєю унікальною концентричною формою. Виконана з високоякісних матеріалів, ця люстра поєднує в собі естетичну красу та функціональність, ідеально підходячи для сучасних віталень, спалень або офісних просторів.
Відео товару доступно для перегляду на сторінці даного світильнику з діаметром 45см
Особливості:
Вміст пакету:
Додатково за допомогою пульта можна регулювати:
Переваги:
Потужність: 45w (Діаметр 40см), 60w (Діаметр 50см), 80w (Діаметр 60см), 100w (Діаметр 78см)
З цією люстрою ви не просто отримаєте джерело світла, але й штрих сучасності, який підкреслить індивідуальність вашого інтер'єру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 45 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Золотистый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Производитель | Sofit |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 45 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет плафона | Золотистый |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Направленный свет | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Safit |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність | 45w |
| Гарантия | 2 года |