


98 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Продаж кратно бухті (5м). Ціна вказана за 1м.
Характеристики
| Название | Светодиодная лента OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметичная, 1м |
|---|---|
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Кол-во светодиодов | 120 шт/м |
| Световой поток, Lm | 1500 Lm |
| Температура света | 2800-7500 K |
| Рабочее напряжение | DC 12V |
| Угол свечения, ° | 120° |
| Размер | 8х2 мм |
| Потребляемая мощность | 17 Вт/м |
| Цвет свечения | Теплый-Нейтральный-Холодный |
| Класс защиты | IP20 |
| Срок службы | 35000 ч |
| Производитель | OEM |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00022693 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | Теплий-Нейтральний-Холодний |
| Кратність | 5 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 120 шт/м |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Размер | 8х2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Потребляемая мощность | 17 Вт/м вт/метр |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2800-7500 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 2.24 |