
116 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Продаж кратно бухті (5м). Ціна вказана за 1м.
Характеристики
| Название | Светодиодная лента BIOM Professional BPS-G3-12-COB-320-CW-20-V2 белый, негерметичная, 1м |
|---|---|
| Тип светодиодов | COB |
| Кол-во светодиодов | 320 шт/м |
| Световой поток, Lm | 1500 Lm |
| Температура света | 7000-7500 K |
| Рабочее напряжение | DC 12V |
| Угол свечения, ° | 120° |
| Размер | 7.2x2 мм |
| Потребляемая мощность | 12 Вт/м |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Класс защиты | IP20 |
| Производитель | BIOM |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип светодиодов | COB |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00022837 |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 320 шт/м |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-COB-320-CW-20-V2 білий, негерметична, 1м |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Размер | 7.2x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Потребляемая мощность | 12 Вт/м вт/метр |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 7000-7500 K |
| Ціна | 2.77 |
| Бренд | Biom |
| Кількість діодів | 320 |
| Вологозахист | IP20 |
| Вольтаж | 12v |
| Потужність | 9w |
| Тип діоду | COB |
| Гарантия | 3 года |