
240 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Световой поток | 2850 Lm |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Гарантийный срок | 12 м |
| Тип светодиодов | SMD |
| Материал корпуса | Металл |
| Назва | Лінійний LED світильник LN-3-36-1200-6 36W 6200К 1200mm |
| Ціна | 3.50 |
| Артикул | 00-00023297 |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Розділ | Лінійні Led світильники |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Температура світла | 6200 K (Холодний білий) |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Габаритний розмір, мм | 1200x75x23 |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип управления | - |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Вид монтажа | Накладні |
| Форма светильника | Лінійні |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Материал арматуры | Метал |
| Цвет плафона | Белый |
| Наявність | В наявності |
| Валюта | USD |