



80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Даний світлодіодний світильник на основі COB-діодів має білий колір корпусу та круглу форму. Потужність виробу становить 7 Вт, що еквівалентно 63 Вт у перерахунку на лампу розжарювання. Напруга живлення коливається у діапазоні 176-265 В. Світильник забезпечує світловіддачу у 90 лм/Вт і кути розльоту променів 120°. Відтінок світіння – холодний, що відповідає кольоровій температурі 6000 К, індекс передачі кольору – 80 одиниць. Паспортний ресурс моделі – 25 тисяч годин, клас захисту – IP20. Виріб призначений для монтажу у гіпсокартонні перегородки або меблі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цвет | Белый |
| Тип светильника | Врезной |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Бренд | Biom |
| Вид монтажа | Врізні |
| Еквівалентна потужність | 63 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Кут світіння, ° | 140° |
| Материал арматуры | Алюминий |
| Материал корпуса | Алюмінієві |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Мощность | 7 W |
| Пульт управління в комплекті | Нет |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Световая отдача | 80 Lm/W |
| Световой поток | 560 Lm |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 6000 K |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Тип светодиодов | COB |
| Тип управления | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма светильника | Круглі |
| Тип світильника | Врізний |
| Вологозахист | IP20 |
| Тип діоду | COB |
| Гарантия | 2 года |