


156 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Блок живлення типу потужністю 24Вт. Вихідна напруга 12В постійне. Струм 2А. Корпус - пластиковий. Гарантія 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000185 |
| Бренд | OEM |
| Назва | Блок питания OEM DC12 24W 2А PLC |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 3.64 |
| Робоча напруга | 12 V |
| Вольтаж | 12v |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність | 24w |