


182 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Негерметичний блок живлення в пластмасовому корпусі потужністю 60W з вихідною стабілізованою напругою 12V постійного струму. Підключення даного блоку живлення до мережі 220V відбувається через мережевий шнур, який йде в комплекті, а підключення живлення на споживач 12V подається через роз'єм mini Jack. Блок живлення добре підійде для підключення світлодіодної стрічки і контролерів. Гарантія 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00000723 |
| Выходное напряжение | DC 12V |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластикові |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 48W 4А PLC |
| Мощность | 48 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 4 A |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Ціна | 4.34 |
| Бренд | OEM |
| Вологозахист | IP20 |
| Вольтаж | 12v |
| Потужність | 48w |
| Гарантия | 1 год |