
97 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Продаж кратно бухті (5м). Ціна вказана за 1м.
Характеристики
| Название | Светодиодная лента OEM ST-12-5050-60-WW/CW-20 DOUBLE CCT, негерметичная, 1м |
|---|---|
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Кол-во светодиодов | 60 шт/м |
| Световой поток, Lm | 900 Lm |
| Температура света | 3000-6000 K |
| Рабочее напряжение | DC 12V |
| Световая отдача | 62,5 Lm/W |
| Угол свечения, ° | 120° |
| Размер | 10х2 мм |
| Потребляемая мощность | 14,4 Вт/м |
| Цвет свечения | Холодный и тёплый |
| Класс защиты | IP20 |
| Срок службы | 35000 ч |
| Производитель | OEM |
Ця світлодіодна стрічка живиться від напруги 12 В постійного струму. Уодному погонному метрі виробу знаходиться 60 квадратних діодів типу SMD5050. Колірна температура світіння регулюється користувачем на всьому діапазоні відтінків – від теплого до холодного. Потужність одного метра стрічки – 14,4 Вт. Паспортний термін служби складає 25 тисяч годин, клас захисту – IP20. Кути розсіювання променів доходять до 120°, що необхідно при організації контурного підсвічування у приміщеннях.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00014199 |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет свечения | Холодний та теплий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 60 шт/м |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-60-WW/CW-20 DOUBLE CCT, негерметичная, 1м |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Размер | 10х2 мм |
| Световая отдача | 62,5 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Потребляемая мощность | 14,4 Вт/м вт/метр |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 2.31 |
| Бренд | OEM |
| Кількість діодів | 60 |
| Вологозахист | IP20 |
| Вольтаж | 12v |
| Потужність | 14,4w |
| Тип діоду | 5050 |
| Гарантия | 1 год |