


50 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Продаж кратно бухті (5м). Ціна вказана за 1м.
| Название | Светодиодная лента 24V OEM ST-24-5050-60-NW-20-V2 нейтральный белый, негерметичная, 1м |
|---|---|
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Кол-во светодиодов | 60 шт/м |
| Световой поток, Lm | 900 Lm |
| Температура света | 4000-4500 K |
| Рабочее напряжение | DC 24V |
| Световая отдача | 62,5 Lm/W |
| Угол свечения, ° | 120° |
| Размер | 10х2 мм |
| Потребляемая мощность | 14,4 Вт/м |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Класс защиты | IP20 |
| Срок службы | 35000 ч |
| Производитель | OEM |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OEM |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00015428 |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 60 шт/м |
| Назва | Світлодіодна стрічка 24V OEM ST-24-5050-60-NW-20-V2 нейтральна біла, негерметична, 1м |
| Робоча напруга | DC 24V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Размер | 10х2 мм |
| Световая отдача | 62,5 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Потребляемая мощность | 14,4 Вт/м вт/метр |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 1.19 |
| Бренд | OEM |
| Колір світла | Нейтральний 3800-4500К |
| Кількість діодів | 60 |
| Вологозахист | IP20 |
| Вольтаж | 24v |
| Потужність | 14,4w |
| Тип діоду | 5050 |
| Гарантия | 1 год |