



92 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Продаж кратно бухті (5м). Ціна вказана за 1м.
Характеристики
| Название | Светодиодная лента BIOM Professional BPS-G3-12-S-2835-120-CW-20 белый (S-type), негерметичная, 1м |
|---|---|
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Кол-во светодиодов | 120 шт/м |
| Световой поток, Lm | 700 Lm |
| Температура света | 7000-7500 K |
| Рабочее напряжение | DC 12V |
| Световая отдача | 120 Lm/W |
| Угол свечения, ° | 120° |
| Размер | 8x2 мм |
| Потребляемая мощность | 7,5 Вт/м |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Класс защиты | IP20 |
| Срок службы | 35000 ч |
| Производитель | BIOM |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00020326 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 120 шт/м |
| Назва | Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-S-2835-120-CW-20 біла, негерметична, 1м |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Размер | 8x2 мм |
| Световая отдача | 120 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 700 Lm |
| Потребляемая мощность | 7,5 Вт/м вт/метр |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 7000-7500 K (Холодне світло) |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 2.10 |