

92 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Продаж кратно бухті (5м). Ціна вказана за 1м.
Характеристики
| Название | Светодиодная лента BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-NW, PCB 5mm, нейтр. белый, негерметичная, |
|---|---|
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Кол-во светодиодов | 120 шт/м |
| Световой поток, Lm | 1100 Lm |
| Температура света | 4000-4500 K |
| Рабочее напряжение | DC 12V |
| Угол свечения, ° | 120° |
| Размер | 5x2 мм |
| Потребляемая мощность | 9 Вт/м |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Класс защиты | IP20 |
| Срок службы | 35000 ч |
| Производитель | BIOM |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00022086 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Кратність | 5 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 120 шт/м |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5-2835-120-NW, PCB 5mm, нейтр. білий, негерметична, |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Размер | 5x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1100 Lm |
| Потребляемая мощность | 9 Вт/м вт/метр |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K (Біле світло) |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 2.10 |