
121 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Продажа кратно бухты (5м). Цена указана по 1м.
Характеристики
| Назва | Светодиодная лента BIOM Professional BPS-G3-24-COB-320-NW-20 нейтральная белая, негерметичная, 1м |
|---|---|
| Тип светодиодов | COB |
| Количество светодиодов | 320 шт/м |
| Световой поток, Lm | 1500 Lm |
| Температура света | 4000-4500 K |
| Рабочее напряжение | DC 24V |
| Угол свечения, ° | 120° |
| Размер | 7.2x2 мм |
| Потребляемая мощность | 12 Вт/м |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Класс защиты | IP20 |
| Срок службы | 35000 ч |
| Производитель | BIOM |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Тип светодиодов | COB |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00022697 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP20 |
| Кратність | 5 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 320 шт/м |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-COB-320-NW-20 нейтральний білий, негерметичная, 1м |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | DC 24V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Размер | 7.2x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Потребляемая мощность | 12 Вт/м вт/метр |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K (Біле світло) |
| Срок службы | 35000 ч |
| Ціна | 2.77 |