

117 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Продаж бухтами по 20м . Ціна за 1м
Характеристики
| Название | Светодиодная лента BIOM Professional BPS-G3-20-220-2835-120-NW-44 220В IP44 нейтральный белый, 1м |
|---|---|
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Кол-во светодиодов | 120 шт/м |
| Световой поток, Lm | 870 Lm |
| Температура света | 4000-4500 K |
| Рабочее напряжение | AC 200-240V |
| Угол свечения, ° | 120° |
| Размер | 8x2 мм |
| Потребляемая мощность | 8 Вт/м |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Класс защиты | IP44 |
| Срок службы | 24 м |
| Производитель | BIOM |
Смотрите также
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00-00022836 |
| Валюта | USD |
| Класс защиты | IP44 |
| Кратність | 20 |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Количество светодиодов | 120 шт/м |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-20-220-2835-120-CW-44 220В IP44 холодний білий, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | AC 200-240V |
| Розділ | Світлодіодна стрічка 220V |
| Размер | 8x2 мм |
| Світловий потік, Lm | 870 Lm |
| Потребляемая мощность | 8 Вт/м вт/метр |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 7000-7500 K (Холодне світло) |
| Срок службы | 24 м |
| Ціна | 2.66 |