



41,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
LED лампа GU10 5 Вт 4100К для точкових світильників EH-LMPT-1263 від торгової марки ElectroHouse призначена для організації додаткового освітлення у вашому приміщенні. Може використовуватися для підсвічування робочої зони, темних кутів і інших місць в кімнаті. Цей компактний пристрій є дуже ефективним, оскільки успадкував усі переваги LED -технологій. Такі лампи випромінюють рівний білий світловий потік без мерехтінь і абсолютно не перегріваються під час роботи.
Також важливо відмітити, що вони споживають значно менше енергії, чим інші види освітлювальних приладів. Також варто згадати їх екологічність: вони не містять ртуть і інші небезпечні речовини. Продукція нашої компанії виготовлена з найбільш якісних матеріалів і відповідає світовим стандартам якості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | GU10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >90 Ra |
| Вес | 0,028 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Угол рассеивания | 120 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 30000 |
| Напряжение питания | 165-265 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 5 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 5Вт |
| Размер | Ø50 * 53 мм |
| Световой поток | 450 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | MR16 |
| Форма лампи | крапка |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | менше 1c |
| Частота тока | 50/60 Гц |