
37,36 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Лампа світлодіодна форми куля EH-LMP-1262 від торгової марки ElectroHouse цє енергозберігаючий електропристрій, який застосовується для освітлення різних приміщень.
EH-LMP-1262 незважаючи на невеликі розміри володіє ефективним і дуже яскравим світловим потоком 450 Лм . Випромінює м'яке біле світло, яке сприятливо сприймає ваш зір. Виготовлена з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями.
Має величезний ресурс служби - до 50000 годин, а при стабільній роботі електромережі може прослужити ще довше. Її можливо використовувати при низьких і високих температурах.
Завдяки своїй круглій формі вона дозволяє висвітлювати навколо себе область з розгорнутим кутом 180 градусів. При експлуатації LED лампа Куля G45 E27 5 Вт 4100К не нагрівається і при скачках напруги не мерехтить, а продовжує і далі бездоганно працювати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >90 Ra |
| Вес | 0,0266 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колiр | білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Угол рассеивания | 180 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 100000 |
| Напряжение питания | 180-260 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 5 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 5Вт |
| Размер | Ø45 * 80 mm |
| Световой поток | 450 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Форм-фактор | G45 |
| Форма лампи | куля |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | менше 1c |
| Частота тока | 50/60 Гц |