
40,33 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
LED лампа Куля G45 E27 8 Вт 4100К EH-LMP-12622 від компанії ElectroHouse є найбільш енергоефективним джерелом освітлення. Служить відмінним замінником вже нікому не потрібних старих ламп розжарювання, люмінесцентних, галогенних або ртутних, в яких містяться шкідливі речовини. В даному випадку, Led -лампа виготовлена з високоякісних матеріалів, які повністю безпечні для людини і довкілля.
має чудове біле світло, яке легко і невимушено сприймають очі. Завдяки тому, що вона кругла, має розгорнутий кут освітлення на усі 180 градусів. Термін служби розрахований на 50000 годин, але в цілому вона може прослужити набагато довше. При роботі не нагрівається, і при можливих перенапруженнях не спотворює світіння і не мерехтить
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >90 Ra |
| Вес | 0,0305 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Угол рассеивания | 180 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 30000 |
| Напряжение питания | 165-265 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 8 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 8Вт |
| Размер | Ø45 * 80 mm |
| Световой поток | 720 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | G45 |
| Форма лампи | куля |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | менше 1c |
| Частота тока | 50/60 Гц |