


40,33 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
LED лампа свіча E14 8 Вт 4100К EH-LMP-1253 від торгової марки ElectroHouse застосовується для освітлення будь-яких приміщень і забезпечує високу енергоефективність. Випромінює нейтральний білий колір, який дуже корисний при праці і абсолютно не сліпить в очі. Має ряд переваг порівняно з аналоговими пристроями, тому як не виділяє ніяких шкідливих речовин, відповідно повністю безпечна, і до 90% економніше, ніж звичайні лампи наколювання. При включенні вона миттєво спрацьовує і не нагрівається. Також вона не боїться великих перенапружень, оскільки в неї вбудований стабілізатор, який контролює її роботу при можливих збоях в електричній мережі. Робить дуже велику кількість годин, тому дуже довговічна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >90 Ra |
| Вес | 0,0244 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Угол рассеивания | 220 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 30000 |
| Напряжение питания | 165-265 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 8 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 8Вт |
| Размер | Ø37 * 97 мм |
| Световой поток | 720 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | С37 |
| Форма лампи | свічка |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | 0,5 с |
| Частота тока | 50/60 Гц |