

40,33 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
LED лампа свіча E27 8 Вт 4100К EH-LMP-1254 від компанії ElectroHouse використовується як освітлювальний пристрій для різних приміщень, який зроблений згідно новітніх технологій з самих високоякісних матеріалів і значно економить електроенергію до 90 % порівняно з аналоговими.
Також однією з переваг є те, що вона абсолютно безпечна при експлуатації і не виділяє ніяких шкідливих речовин, як наприклад, ртутні лампочки або інші. Вона відразу спрацьовує при включенні і сильно не нагрівається, тому ви об неї не обпечетеся. Абсолютно не сліпить в очі і має дуже приємний нейтральний колір, який добре підходить при виконанні різної праці. Захищена від високих перенапружень, тому як в неї вбудований спеціальний стабілізатор, який регулює її роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >90 Ra |
| Вес | 0,0294 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Угол рассеивания | 220 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 30000 |
| Напряжение питания | 165-265 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 8 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 8Вт |
| Размер | Ø37 * 98 мм |
| Световой поток | 720 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | С37 |
| Форма лампи | свічка |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | менше 1c |
| Частота тока | 50/60 Гц |