
44,13 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
LED лампа G45 E27 10 Вт 4100К EH-LMP-12403 від торгової марки ElectroHouse є дуже зручним рішенням для освітлення як житлових, так і виробничих приміщень. Вона характеризується високою економічністю і випромінюванням рівномірного м'якого білого світла.
Економність LED - ламп полягає, по-перше, в тому, що вони споживають в середньому на дві третини менше енергії, ніж лампи розжарювання, а по-друге - в надзвичайно довгому терміні експлуатації (16 і більше років). Також безперечною перевагою таких приладів можна назвати їх екологічність: вони не містять ртуті і інших шкідливих для здоров'я речовин. Варто також відмітити, що завдяки використанню світлодіодних елементів вони не нагріваються в процесі роботи, що оберігає від пожежонебезпечних ситуацій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >90 Ra |
| Вес | 0,03 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Угол рассеивания | 180 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 30000 |
| Напряжение питания | 165-265 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 10 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 10Вт |
| Размер | Ø46,5 * 88 мм |
| Световой поток | 900 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | G45 |
| Форма лампи | стандартна (груша) |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | менше 1c |
| Частота тока | 50/60 Гц |