
38,19 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
LED лампа A60 E27 10 Вт 4100К EH-LMP-10A60 від торгової марки ElectroHouse являє собою енергозберігаючий електропристрій, який застосовується для освітлення різних приміщень. Незважаючи на її невеликі розміри вона володіє ефективним і яскравим світловим потоком в 900 Лм. Випромінює м'яке нейтральне світло (колірна температура 4100 К), яке сприятливо сприймає ваш зір. Виготовлена з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями.
Має величезний ресурс служби – 50000 годин і дворічну гарантію, а при стабільній роботі електромережі може прослужити ще довше. Її можливо використовувати при низьких і високих температурах. Завдяки своїй формі вона дозволяє висвітлювати навколо себе область з розгорнутим кутом 220 градусів.
При експлуатації не нагрівається, так як має поліпшену тепловіддачу. Це виріб стійкий до перепадів напруги і при скачках напруги не мерехтить, а продовжує і далі бездоганно працювати. Ще однією корисною властивістю цього виробу є сумісність з вимикачами з підсвічуванням. Ця лампа є не тільки надійною і економічною (її потужність всього 10 Вт), але і безпечною – адже вона не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >90 Ra |
| Вес | 0,04 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Угол рассеивания | 220 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 30000 |
| Напряжение питания | 170-265 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 10 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 10Вт |
| Размер | Ø60 * 106 мм |
| Световой поток | 900 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | A60 |
| Форма лампи | стандартна (груша) |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | менше 1c |
| Частота тока | 50/60 Гц |