

50,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
LED лампа A60 E27 12 Вт 4100К EH-LMP-1241 від компанії ElectroHouse - освітлювальне облаштування нового покоління, яке відповідає міжнародним стандартам якості. Має хороші характеристики, на відміну від традиційних лампочок, до яких усі давно звикли. При виборі цього продукту зменшуються ваші витрати завдяки меншому енергоспоживанню. Перевагою є той факт, що ці лампи, як і усі освітлювальні прилади, на основі світлодіодних технологій абсолютно не нагріваються в процесі експлуатації. Випромінюють рівне біле світло без мерехтінь, надмірно дратівливих для зору. До того ж вони не містять ртуть, що робить їх безпечними для здоров'я людини. При середній статистиці використання можуть прослужити не менше 16 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >90 Ra |
| Вес | 0,045 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Угол рассеивания | 220 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 30000 |
| Напряжение питания | 165-265 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 12 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 12Вт |
| Размер | Ø60 * 110 мм |
| Световой поток | 1080 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | A60 |
| Форма лампи | стандартна (груша) |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | менше 1c |
| Частота тока | 50/60 Гц |