
64,08 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
LED лампа А65 E27 15 Вт 4100К EH-LMP-1401 від компанії ElectroHouse потрібна для виконання енергоефективного освітлення у вашому приміщенні. Робиться згідно новітніх сучасних технологій з міцних і вогнетривких матеріалів. Порівняно з іншими джерелами світла (розжарювання, ртутними, люмінесцентними) вона значно економить вашу електроенергію і не шкодить вашому здоров'ю. При включенні вона миттєво спрацьовує і при довгій роботі вона не стає гарячою, що говорить про її протипожежні властивості. Вона дуже корисна тим, що не сліпить очі і приємна для них при різній праці, оскільки має нейтральний білий колір. Захищена від збоїв в електромережі і від перенапружень завдяки вбудованому в неї стабілізатору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >90 Ra |
| Вес | 0,0553 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Угол рассеивания | 220 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 30000 |
| Напряжение питания | 165-265 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 15 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 15 Вт |
| Размер | Ø65 * 122 мм |
| Световой поток | 1350 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | А65 |
| Форма лампи | стандартна (груша) |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | 0,5 с |
| Частота тока | 50/60 Гц |