
96,77 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Характеристики
| Артикул | EH-LMP-1402 |
|---|---|
| Тип диода | SMD3528 |
| Тип | Светодиодные лампы |
| Гарантия | 24 месяца |
| Цвет колбы | Белый |
| Цвет свечения | нейтральный белый |
| Срок службы лампы | 50000 ч |
| Мощность | 20Вт |
| Цоколь | E27 |
| Индекс цветопередачи | >80 Ra |
| Форма лампы | стандартная (груша) |
| Форм-фактор | A70 |
| Температура свечения | 4100К |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Напряжение питания | 180-260 В |
| Световой поток | 1800 Лм |
| Вес | 0,086 кг |
| Количество циклов включения до преждевременного выхода лампы из строя | 100000 |
| Время разогрева лампы (60% полной световой отдачи) | 0,5 с |
| Коэффициент сохранения светоотдачи в конце номинального срока службы | 95,8% |
| Удельное значение показателя энергопотребления (Ес) | 20 кВт*ч/1000 часов |
| Размер | Ø80 * 150 мм |
| Угол рассеивания | 220 |
LED лампа A70 E27 20 Вт 4100К EH-LMP-1402 від торгової марки ElectroHouse потрібна для якісного і безпечного освітлення у вашій кімнаті. Зроблена з високоякісних і зносостійких матеріалів згідно новітніх сучасних технологій і міжнародних стандартів. В порівнянні із звичайними, такими як розжарювання, ртутними, ультрафіолетовими або люмінесцентними вона екологічно чиста, оскільки не виділяє шкідливих для вашого здоров'я речовин. Використовуючи її, ви зможете значно заощадити вашу електроенергію. Вона вмить включається і при експлуатації не здатна сильно нагріватися. Має нейтральний білий колір, що дуже корисно для ваших очей і приємно для сприйняття, що добре позначається при виконанні різної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >90 Ra |
| Вес | 0,086 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Угол рассеивания | 220 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 30000 |
| Напряжение питания | 165-265 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 20 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 20Вт |
| Размер | Ø80 * 150 мм |
| Световой поток | 1800 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | A80 |
| Форма лампи | стандартна (груша) |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | менше 1c |
| Частота тока | 50/60 Гц |