
152,78 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Характеристики
| Артикул | EH-LMP-1301 |
|---|---|
| Тип диода | SMD3528 |
| Тип | Светодиодные лампы |
| Гарантия | 24 месяца |
| Цвет колбы | Белый |
| Цвет свечения | нейтральный белый |
| Срок службы лампы | 50000 ч |
| Мощность | 30Вт |
| Цоколь | E27 |
| Индекс цветопередачи | >80 Ra |
| Размер | Ø100 * 159 мм |
| Форма лампы | цилиндрическая |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Напряжение питания | 180-260 В |
| Форм-фактор | Т100 |
| Световой поток | 2700 Лм |
| Вес | 0,113 кг |
| Количество циклов включения до преждевременного выхода лампы из строя | 100000 |
| Время разогрева лампы (60% полной световой отдачи) | 0,5 с |
| Коэффициент сохранения светоотдачи в конце номинального срока службы | 95,8% |
| Удельное значение показателя энергопотребления (Ес) | 30 кВт*ч/1000 часов |
| Температура свечения | 4100К |
| Угол рассеивания | 270 |
LED лампа Т100 E27 30 Вт 4100К EH-LMP-1301 від виробника ElectroHouse є дуже корисним виробом для яскравого освітлення вашого приміщення. Виконана з високоякісних, міцних і вогнетривких матеріалів згідно з новими технологіями і міжнародними стандартами. Порівняно з накалювання, ртутними, ультрафіолетовими вона не має у своєму складі шкідливих речовин, тому як зроблена з екологічно чистих матеріалів і абсолютно безпечна для вашого здоров'я. Застосовуючи її, ви забезпечуєте високу енергоефективність і відповідно значну економію вашої електроенергії. При включенні миттєво вступає в роботу, при цьому не здатна нагріватися, що дуже добре для забезпечення протипожежної безпеки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Вес | 0,113 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Угол рассеивания | 270 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 100000 |
| Напряжение питания | 180-260 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 30 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 30Вт |
| Размер | Ø100 * 159 мм |
| Световой поток | 2700 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | Т100 |
| Форма лампи | циліндрична |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | 0,5 с |
| Частота тока | 50/60 Гц |