
220,69 ₴
| Артикул | EH-LMP-1302 |
|---|---|
| Тип диода | SMD3528 |
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 40Вт |
| Срок службы лампы | 50000 ч |
| Цвет свечения | нейтральный белый |
| Цвет колбы | Белый |
| Гарантия | 24 месяца |
| Тип | Светодиодные лампы |
| Размер | Ø120 * 179 мм |
| Форм-фактор | Т120 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Индекс цветопередачи | >80 Ra |
| Удельное значение показателя энергопотребления (Ес) | 40 кВт*ч/1000 часов |
| Коэффициент сохранения светоотдачи в конце номинального срока службы | 95,8% |
| Время разогрева лампы (60% полной световой отдачи) | 0,5 с |
| Количество циклов включения до преждевременного выхода лампы из строя | 100000 |
| Световой поток | 3600 Лм |
| Температура свечения | 4100К |
| Напряжение питания | 180-260 В |
| Угол рассеивания | 270 |
LED лампа Т120 E27 40 Вт 4100К EH-LMP-1302 від торгової марки ElectroHouse служить для якісного і енергоефективного освітлення у будь-якому приміщенні.
Зроблена з найбільш високоякісних і міцних матеріалів, виготовлених по новітнім сучасним технологіям згідно міжнародних стандартів. В порівнянні із звичайними (розжарювання, люмінесцентними, ртутними) вона є повністю безпечною, оскільки не містить у своєму складі шкідливих речовин. Використовуючи її, ви зможете дуже добре заощадити витрату електроенергії.
Вона миттєво включається і має нейтральний білий колір, який відмінно діє на очі і не сліпить. При виникненні різних збоїв і перенапружень в електромережі вона не перегорає, оскільки містить спеціальний стабілізатор, який контролює її роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Угол рассеивания | 270 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 100000 |
| Напряжение питания | 180-260 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 40 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 40Вт |
| Размер | Ø120 * 179 мм |
| Световой поток | 3600 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | Т120 |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | 0,5 с |
| Частота тока | 50/60 Гц |