


54,30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
LED лампа Рефлекторна R39 E14 4 Вт 4100К EH-LMP-R39 від торгової марки Electro House це енергозберігаючий електропристрій, який застосовується для освітлення різних приміщень. Незважаючи на її невеликі розміри вона володіє ефективним і яскравим світловим потоком в 360 Лм . Випромінює м'яке нейтральне світло (колірна температура 4100К), яке сприятливо сприймає ваш зір.
Виготовлена з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями. Має величезний ресурс служби - 50000 г і дворічну гарантію, а при стабільній роботі електромережі може прослужити ще довше. Її можливо використовувати при низьких і високих температурах. Завдяки своїй формі вона дозволяє висвітлювати навколо себе область з кутом 140 градусів. При експлуатації не нагрівається, тому що має поліпшену тепловіддачу. Цей виріб стійкий до перепадів напруги і при скачках напруги не мерехтить, а продовжує і далі бездоганно працювати. Ще однією корисною властивістю цього виробу є сумісність з вимикачами з підсвічуванням.
Ця лампа є не тільки надійної але ще економічною (її потужність всього 4 Вт ), та безпечною - адже вона не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >90 Ra |
| Вес | 0,0182 кг |
| Высота | 7см |
| Гарантія | 2 роки рік |
| Диаметр | 3,9 см |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Угол рассеивания | 220 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 30000 |
| Напряжение питания | 165-265 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 4 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 4Вт |
| Размер | Ø39 * 68 мм |
| Световой поток | 360 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форм-фактор | R39 |
| Форма лампи | рефлекторна (гриб) |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | менше 1c |
| Частота тока | 50/60 Гц |