


79,79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
LED лампа Рефлекторна R63 E27 7 Вт 4100К EH-LMP-R63 від торгової марки Electro House є енергозберігаючим електропристроєм, який застосовується для освітлення різних приміщень. Незважаючи на її невеликі розміри вона володіє ефективним і яскравим світловим потоком в 630 Лм. Випромінює м'яке нейтральне світло (колірна температура 4100К), якэ сприятливо сприймає ваш зір.
Виготовлена з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями. Має величезний ресурс служби - 50000 годин і дворічну гарантію, а при стабільній роботі електромережі може прослужити ще довше. Її можливо використовувати при низьких і високих температурах. Завдяки своїй формі вона дозволяє висвітлювати навколо себе область з кутом 140 градусів.
При експлуатації не нагрівається, тому що має поліпшену тепловіддачу. Це виріб стійкий до перепадів напруги і при скачках напруги не мерехтить, а продовжує і далі бездоганно працювати. Ще однією корисною властивістю цього виробу є сумісність з вимикачами з підсвічуванням. Ця лампа є не тільки надійною та економічною (її потужність всього 7 Вт ), але і безпечною - адже вона не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >90 Ra |
| Вес | 0,0615 кг |
| Высота | 10 см |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Диаметр | 6,3 см |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 4100К |
| Угол рассеивания | 220 |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 100000 |
| Напряжение питания | 180-260 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 7 КВт*год/1000 год |
| Мощность | 7Вт |
| Размер | Ø63 * 99 мм |
| Световой поток | 630 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форм-фактор | R63 |
| Форма лампи | рефлекторна (гриб) |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | 0,5 с |
| Частота тока | 50/60 Гц |