

73,55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
LED лампа T8 60см 6500К / 9 Вт / 810 Лм /210° від компанії Electro House - сучасний пристрій для освітлення будь-яких приміщень. Як і усі LED -лампи, вона характеризується поширенням м'якого білого світла і відсутністю нагріву в процесі роботи. Також, як і усі світлодіодні освітлювальні прилади, вона надзвичайно економічна: вона споживає в середньому в три рази менше електроенергії, ніж звичні лампи розжарювання. Також лампа EH-LMP-12402 не містить шкідливих для здоров'я речовин, таких як ртуть.
Термін служби LED -ламп при правильній експлуатації складає 16 і більше років. Ми гарантуємо чудову якість і довговічність усіх продуктів. Подзвоніть по вказаних телефонах, і наші менеджери нададуть вам детальну консультацію. Доставка робиться по усіх регіонах і містах України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цоколь | G13 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,114 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Длина | 60 см |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 6500К |
| Угол рассеивания | 210 |
| Материал колбы | Стекло |
| Напряжение питания | 180-260 В |
| Мощность | 9Вт |
| Световой поток | 810 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | T8 |
| Форма лампи | трубка (лінійна) |
| Частота тока | 50/60 Гц |