

153,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
LED лампа T8 90см 6500К / 12 Вт / 1080 Лм /210° EH-LMP-1290 від компанії ElectroHouse - незамінний пристрій для освітлення різних приміщень. Створена по новітніх технологіях згідно міжнародних стандартів. Порівняно із старими джерелами світла вона значно економить витрату електроенергії. Також, однією з переваг є великий робочий ресурс. Екологічно безпечна і не вимагає додаткових умов по утилізації. Відсутній зміст ртуті і фосфору. Немає нитки розжарення, що забезпечує захист від вібрації і сприяє її удароміцності. Прекрасно працює в середовищі негативних температур. Коефіцієнт світлового потоку рівний 90%, на відміну від стандартних, де такий показник досягає 60-75%. Вмить включається на повну потужність, при цьому випромінює приємне біле світло, що позитивно сприймається людськими очима.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цоколь | G13 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Длина | 90 см |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 6500К |
| Угол рассеивания | 210 |
| Материал колбы | Стекло |
| Напряжение питания | 180-260 В |
| Мощность | 12Вт |
| Световой поток | 1080 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | T8 |
| Форма лампи | трубка (лінійна) |
| Частота тока | 50/60 Гц |