

88,92 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
LED лампа T8 120см 6500К / 18 Вт / 1620 Лм /210° EH-LMP-1282 від торгової марки Electro House потужністю 18 Вт і завдовжки 120 см виконана з високоякісних матеріалів: алюмінію і скла, усередині розташовані високоефективні світлодіоди і драйвер струму. Цей вид лампочок - це відмінна заміна люмінесцентних аналогів. Великою перевагою є те, що при їх використанні ви значно заощадите на електроенергії і збудете про постійну зміну старих на нові. У них не міститься речовини, що згубно впливають на здоров'я людини, до того ж не відбувається ультрафіолетове і інфрачервоне світіння. Світлодіоди гарантують високу якість світлового потоку, що виробляється. При повноцінній роботі не піддаються нагріву, що захистить вас від пожежі і короткого замикання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цоколь | G13 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,213 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Длина | 120 см |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 6500К |
| Угол рассеивания | 210 |
| Материал колбы | Стекло |
| Напряжение питания | 180-260 В |
| Мощность | 18Вт |
| Световой поток | 1620 Лм |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | T8 |
| Форма лампи | трубка (лінійна) |
| Частота тока | 50/60 Гц |