

286,96 ₴
LED лампа T8 150см 6500К / 24 Вт / 2160 Лм /210° від відомого бренду Electro House необхідна для якісного висвітлення певних місць у вашому приміщенні. Вона має компактну циліндричну форму і виконана з високоякісного пластику й алюмінію. Володіє високими ударостійкими властивостями. У складі своїх матеріалів не містить шкідливих речовин, тому абсолютно безпечна. У порівнянні з іншими видами лампочок вона найбільш економна. В її конструкції міститися світлодіоди нового покоління. Світловий потік у неї приємного білого кольору, який не спотворюється при роботі і сприятливо впливає на очі. Термін служби може перевищувати більше п'яти років. Використовувати можна в межах температур від -20 до +40 градусів за Цельсієм, що дає можливість користуватися нею в холодних і теплих будинках. Придбати лінійну лампу EH-LMP-1283 недорого від компанії Electro House можна на нашому сайті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цоколь | G13 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,287 кг |
| Гарантія | 24 місяці рік |
| Длина | 150 см |
| Колір колби | Білий |
| Цветовая температура | 6500К |
| Угол рассеивания | 210 |
| Материал колбы | Стекло |
| Напряжение питания | 220-240 В |
| Мощность | 24Вт |
| Световой поток | 2160 Лм |
| Температурний діапазон | -20 ... +40°С |
| Срок службы ламп | 50000 г година |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип диода | SMD3528 |
| Форм-фактор | T8 |
| Форма лампи | трубка (лінійна) |
| Частота тока | 50 Гц |