

1 066 ₴
| Колір | Білий |
| Розмір (мм) | 600х600х8 |
| кольорова температура | 6500 °K |
| Напруга в мережі | 175-260V |
| Тип | Настельні світильники |
| Частота струму | 50/60Гц |
| Потужність | 60W |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Встановлення | Прихована |
| Світловий потік | 5700 Lm |
| Строк служби | 40000 годин |
| Гарантійний термін | 1 Рік |
| КОД ТОВАРУ: | LX 600SC-60W |
Світлодіодна ультратонка панель Luxel LED 600*600 60W 6500K 5700lm (LX 600SC-60 ) - офісний світлодіодний світильник Армстронг потужністю 60 Вт, світловим потоком 5700 Лм представлений у холодному білому кольорі (6500). Яскравіший за звичайний растровий світильник на 20%, а споживання електроенергії в 2 рази менше. Завдяки своїй конструкції офісні світлодіодні світильники вбудовуються в підвісну стелю в осередок 600х600 мм. Матеріал розсіювача полістирол із текстурою – «манка».
Переваги світлодіодної ультратонкої панелі Luxel LED 600*600 60W 6500K 5700lm:
• відсутність стартерів та баластів;
• нешкідливість (відсутність ртуті), простота утилізації;
• максимальний світловий потік із моменту включення;
• стабільне світло у всьому діапазоні робочої напруги 175-260 В;
• відсутність мерехтіння;
• економія електроенергії у порівнянні з люмінесцентними растровими світильниками в 2 рази
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Производитель | Luxel |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 60 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Врезной |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 см |
| Ширина | 600 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Luxel |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність | 60w |