

359,52 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог лампи розжарування | 8 W |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Датчик движения | Мікрохвильовий 360° |
| Дистанція датчика руху | Макс. 8м (+-1м) |
| Цвет | Чёрный |
| Колірність | 4200K |
| Корпус | пластик |
| Угол рассеивания | 100° |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Напряжение | 180-265V/50-60Hz |
| Мощность | 1W |
| Ресурс роботи | 30.000 Hrs |
| Розміри(ДхШхВ) | 86мм x 86мм |
| Розсіювач | Пластик |
| Световой поток | 70 lm |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип світлодіода | SMD LED |
| Бренд | Horoz Electric |
| Гарантия | 2 года |