



106,58 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Продаж кратно бухті (5м). Ціна вказана за 1м.
Світлодіодна стрічка синя 12V СІВ 320LED/м IP20 — це стильний і ефективний спосіб освітлення для вашого приміщення. Завдяки великій кількості діодів і їхньому малому розміру створюється ефект суцільного світіння. Де використовуються світлодіодні стрічки СІВ 12 В? Синю світлодіодну стрічку COB 12B використовують для підсвічування різних об'єктів. Вона підходить для освітлення різних зон, включно з кухнюм, ванною кімнатою або робочим столом. Вона також може використовуватися і для декоративного підсвічування меблів або архітектурних елементів. Переваги світлодіодної стрічки СІВ 12 В Серед переваг цієї стрічки треба зазначити: Висока яскравість світла. Тривалий термін експлуатації. Компактні розміри. Гнучкість, що істотно розширює експлуатаційні здібності стрічки. Монтаж світлодіодної стрічки Монтаж синьої світлодіодної стрічки СІВ 12 В досить простий. Спочатку важливо підготувати поверхню, на яку кріпитиметься стрічка, очистивши її від забруднень. Потім зняти скотч на зворотному боці стрічки та приклеїти до поверхні. Під'єднання до блока живлення (БП) також потребує особливої уваги. Необхідно приєднати кінці стрічки до БЖ 12 В, забезпечуючи правильну полярність (+ і -). Важливо дотримуватися інструкцій виробника для оптимальної ефективності та тривалості роботи стрічки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Синій |
| Габарити | |
| Ширина | 8 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для драбини; Для стелі; Для натяжного стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Кількість світлодіодів | 320 Led/m |
| Клас якості | Standart |
| Робоча напруга | 12 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Робоча температура | -25 °C — +60 °C |
| IP захист | IP20 |
| Кількість метрів у котушці | 5 м |
| Тип діода | COB |
| Кут світіння | 180° |
| Яскравість | Яскрава (7-13 W/m) |
| Ресурс роботи | 20 000 год |
| Тип живлення | Від мережі (блок живлення) |