







141,75 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Світлодіодна LED стрічка SMART 24V PROLUM IP20 5050 60 являє собою тонку друковану плату, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа.
Для інтер'єрного освітлення:
Для підсвічування зовнішніх об'єктів:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | RGB (Pixel Full Color) |
| Додатково | Кількість контактів: 4 PIN |
| Світловий потік | 1000 Лм/м |
| Кут розсіювання | 120° |
| Сила тока | 0.63 А\Метр |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./метр |
| Робоча напруга | 24V |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кратність різання | 5 см (6 світлодіодів) |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Серія | "Smart" |
| Розміри | 10 х 5000 мм |
| Паковання | 5 м 1(1 паковання) |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Одиниці виміру | м |
| Код товару | 350018 |
| Термін експлуатації LED | 40,000 годин |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Країна виробника товару | Китай |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Тип светодиода | SMD 5050 |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 паковання) |
| Кратність | 5 |
| Яскравість на світлодіод | 16-18 Lm\LED |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |