



65,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Кабель живлення PROLUM™ для LED стрічки 220V - 12ММ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 501120 |
| Одиниці виміру | шт. |
| Категорія | Аксесуари для під'єднання світлодіодної стрічки |
| Номінальна напруга | 220V |
| Особливість | Для LED-ЛЕнти 361014 |
| Сумісність | Для LED стрічки 220V |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип стрічки | SMD |
| Тип товару | Конектор |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 12 мм |