


177,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Світлодіодна лінійка PROLUM 5630 144 12V + 3М скотч PRO представляється собою алюмінієву плату з джерелом випромінювання.Підкладка оснащено самоклейкой, що дозволяє спростити монтажні роботи.
Підкладка виконана з промислового алюмінію, який виконує функції:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 44 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас якості | PRO |
| Кількість світлодіодів | 144 шт./метр |
| Кратність різання | 4 см (6 світлодіодів) |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Тип светодиода | SMD 5630 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий (5500-6000К) |