
29,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Клема швидкого монтажу PROLUM (RT-Y626)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 503077 |
| Одиниці виміру | шт. |
| Категорія | Аксесуари для неонового розсіювача | Аксесуари для під'єднання світлодіодного неону | Аксесуари для під'єднання світлодіодної стрічки |
| Кількість входів/пар контактів | 2/6 |
| Максимальна температура експлуатації | 85 °C |
| Максимальний переріз дроту | 0,08 - 4 мм2 тонкопроволювальніі, 0,5 - 6 мм2 одножильний і багатожильний |
| Необхідна довжина зачищення ізоляції | 8-10 мм |
| Номінальна напруга | 400 В/4 кВ |
| Номінальний струм | 41A |
| Розмір | 45.8х48.9х12 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип товару | Самозабитка клема |
| Паковання | 100 шт. (1 паковання) |
| Колір | Прозорий |