
900 ₴
Контролер універсальний PROLUM SPI 5in1; X7; Wi-Fi; Серія: HomeLink необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGB стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами.
Переваги Контролер універсальний PROLUM SPI 5in1; X7; Wi-Fi; Серія: HomeLink:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 404035 |
| Гарантія | 1 рік |
| Одиниці виміру | шт. |
| Кратність | 1 |
| Потужність | 144W |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V|24V |
| Розміри | 113х130х30 мм |
| Сила струму (А) | 12.0А |
| Спосіб керування | Через смартфон |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип зв'язку | Wi-Fi |
| Тип пристрою | SPI CCT диммер| SPI MONO димер| SPI RGB контролер |